דיבוק צא!

הישג אישי ענק היה פה: ראש ממשלה מושחת, חשוד בפלילים, עם משפחה מטורללת וגזענית, שקרן פתולוגי, מסית חסר מעצורים זכה באמונם של רבים. זה מדהים, מוזר וקצת מפחיד. בשביל הרבה מאד אנשים ביבי הוא כמו אלוהים. זה לא שהוא עושה את מה שכשר; הוא לא. מה שהוא עושה כשר.

הישג אלקטורלי לא היה. בסוף סופרים גולגלות. זאת הדמוקרטיה. הקול של עדה יונת והקול של הצל שווים אותו דבר. ובמבחן הזה הוא כשל. רוב המצביעים הצביעו נגדו (זה הדבר היחיד שאיחד אותם). במשאל העם ביבי הפסיד.

לכל זה אין שום קשר למערכת המשפט. "העם" לא קובע מי אשם ומי זכאי. לו היה קובע, היינו מקימים טריבונלים עממיים ללינץ' או לזיכוי ולא מערכת משפט. מערכת משפט חורצת דין ללא משוא פנים. לא תהדר פני גדול. בטלו את זה והפכתם לחברה של גזלנים ושודדים.

מה עכשיו? ביבי צריך ללכת. הוא גרר אותנו לשלושה משאלי עם ובכולם הפסיד. שילטון מחליפים בקלפי? בבקשה. הנח לנו סוף סוף ותן לחזור למה שמפריע לך להמשיך למשול–לדמוקרטיה. יש הרבה עבודת שיקום בפנינו: להיפטר מהמורשת הצינית, המושחתת, המסיתה שלך, להיפטר מעדת כלבלביך הנתעבת, המתרצת כל מעשה תועבה שלך בהאשמת מעשי נבלה קדומים של "השמאל", לחזור להיות מדינה שפוייה.
דיבוק צא!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s