המתרגם הסימולטני של ביבי

וכך אמר נתניהו בתגובה על דברי הנשיא הרצוג (בתוספת קטעים שנשמטו מדבריו ומובאים בין סוגריים מרובעים):

בימים של מחלוקת וויכוח בתוך מדינת ישראל, צריך לזכור שאנחנו בני עם אחד, עבר אחד ועתיד משותף.
[אני רוצה להזכיר לכם שאני עשיתי הכל כדי לפלג את העם האחד הזה לארבעה עמים ולמנוע כל ויכוח שפוי בישראל. הגדרתי כל מי שלא הסכים אתי כבוגד, כסוכן איראני, כעוכר ישראל. במקום טיעונים הצעתי ספינים. הפצתי רעל ופייק ניוז. שיקרתי ללא הרף. הפרתי כל הסכם. קידמתי מלחכי פינכה והרחקתי כל אדם שיכול היה לאתגר אותי ואת משפחתי. לא השארתי חלקה טובה בציבוריות הישראלית. זוכרים? לא? מצויין].

אנחנו יכולים וצריכים לפתור את המחלוקות האלה קודם כל על ידי הרגעת הרוחות, ושנית גם על ידי המאמץ להגיע להבנות והסכמות. [קודם כל תירגעו. פרקו מיד את המחאה. זה לא בא לי טוב. המשבר הנוכחי נפל משמים. הוא לא כאל משהו שאני ושותפי (שילוב של שחיתות, פנטיות ונרקיסיזם מגזרי) יצרנו במו ידינו כדי לשעבד אתכם. למעשה מי שיצר את המשבר הוא האופוזיציה וליתר דיוק גלעד קריב? למה דווקא הוא? למה לא. בעצם כל האופוזיציה יזמה את ההפיכה המשטרית ואז יצאה במחול שדים נגד ההפיכה שהיא עצמה המציאה.

הרשו להזכיר לכם שאני קורבן של בוגדים, אנרכיסטים, עוכרי ישראל–בקיצור שמאלנים. אבל למרות הדברים האיומים שנעשו לי אני מוכן למחול על כבודי ולהטיל עליהם את האשמה. בואו נדבר על מה שאתם יכולים לעשות כדי שאמחל גם לכם. בואו נקרא לכניעה מוחלטת שלכם "הבנות והסכמות"].

במובן הזה אני מברך את כל היוזמות, כולל של נשיא המדינה" [במובן זה ורק במובן זה אני מברך על היוזמות: אם תאפשרו לי להגיע אתכם להסכמה מתוך הבנה שאפר אותה לאלתר, אותיר אתכם ככלי ריק ואמשיך במלאכת הפיכת המדינה למלון יוקרה עם ספא בשבילי ולגיהינום בשבילכם–אברך. מה אברך? ברוך מחליף פראיירים. אמן. עכשיו עופו לי מהעיניים. אני בדרך לספא. מחר יש לי פגישה עם החברה הפשיסטית שלי ג'ורג'יה מלוני].

2 תגובות

 1. ציפיתי לדברי חכמה
  וניתוח מלומד
  במקום זה קיבלתי את דבריך שלא הוסיפו הרבה מלבד בוז וקצף .
  ציפיתי ממך ליותר.

  אהבתי

 2. בעבר כתבתי … ביבי=פוטין..
  שני רודפי בצע ללא טיפת מוסר ועכבות.
  אוקראינה היא הטעות של פוטין, ההפיכה השלטונית זו של ביבי.
  ותודה על הפוסטים שלך.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s